Dane Osobowe w GIEŁDA-Korzystamy z następujących źródeł informacji: GPW, Notoria Serwis, PAP, IPK Info-PP, <a href="http://www.macronext.com" target="_blank" style="text-decoration:none;">Macronext</a><br />DM BOŚ SA prowadzi działalność maklerską na podstawie zezwolenia KNF. - info.bossa.pl
2020.10.28, godz. 07:26
kontakt

Dbamy o Twoje dane osobowe

Od 25 maja 2018 roku będą stosowane nowe unijne przepisy dotyczące ochrony danych osobowych - RODO, dlatego poniżej przekazujemy wszystkie istotne informacje związane z nowymi regulacjami.

 
buttony_RODO_01.jpg


buttony_RODO_04.jpg

buttony_RODO_02.jpg
 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.   

Nowe przepisy mają jasno określać kiedy i jakie dane osobowe mogą być przetwarzane.

Określą Twoje prawa, obowiązki administratora danych, a także zasady zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

 

 

Wystarczy zapoznać się z informacjami na temat zmian, które wprowadza Rozporządzenie.

Nie musisz wypełniać żadnych dodatkowych dokumentów.

 

 


Szczegółowe informacje

          Sprawdź politykę prywatności dla Klientów DM BOŚ »             
Sprawdź politykę prywatności dla potencjalnych Klientów DM BOŚ »

Sprawdź politykę prywatności dla Reprezentantów »

 

 

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?


Administratorem Twoich danych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa).


Skąd mamy Twoje dane?


Twoje dane pozyskalismy:
  • bezpośrednio od Ciebie podczas podpisywania Umowy - jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności dla Klientów, w której znajdziesz szczegółowe informacje,
  • bezpośrednio od Ciebie podczas organizowanych przez nas wydarzeń, konferencji, szkoleń lub pozostawiłeś je na jednej z naszych stron - w takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności dla Potencjalnych Klientów
W każdym przypadku Twoje dane są dla nas bardzo ważne, dlatego chronimy je i wykorzystujemy tylko i wyłącznie zgodnie z prawem i w zakresie udzielonej przez Ciebie zgody.


Dlaczego przetwarzamy Twoje dane osobowe?


Jeśli jesteś naszym Klientem, Twoje dane przetwarzamy przede wszystkim w celu realizacji umowy oraz wynikających z niej szeregu obowiązków prawnych. Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od nas informacji marketingowych dane kontaktowe będą używane również do przekazywania naszych ofert.

Jeśli natomiast jeszcze nie podpisałeś z nami umowy, a wyraziłeś chęć kontaktu i otrzymywania od nas informacji, Twoje dane będą używane do przedstawienia Ci naszej oferty, jak najlepiej dostosowanej do Twoich potrzeb.


Jestem klientem i nie chcę, żeby przetwarzano moje dane


Jeśli jesteś naszym Klientem musimy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a po jej ewentualnym wypowiedzeniu, dane będziemy przetwarzać jeszcze przez 10 lat, do czasu przedawnienia roszczeń.

W przypadku, gdy nie chcesz, żebyśmy przesyłali Ci oferty marketingowe mailem, smsem lub w trakcie rozmowy telefonicznej, możesz łatwo wycofać zgodę logując się do naszego systemu, w którym potwierdzenie lub zmiana zgód jest dostępna w opcji [Dyspozycje – Inne – Zgody].

Możesz również złożyć odpowiednią dyspozycję mailem (makler@bossa.pl), telefonicznie (801 104 104) lub osobiście w którejś z naszych placówek.

Pamiętaj, że jeśli cofniesz takie zgody, nie będziemy Cię mogli informować np. o akcjach edukacyjnych, które realizujemy, narzędziach ułatwiających inwestowanie, przekazywać Ci biuletynów, newsleterów czy innych opracowań, które mogłyby być uznane za oferty.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego będziemy Cię informować tylko o tych sprawach, które wg naszej najlepszej wiedzy mogą Cię zainteresować. Tak samo jak Ty nie lubimy SPAMu i nachalnych sprzedawców. Jesteśmy przekonani, że warto pozostać z nami w kontakcie.

 
Nie jestem klientem i nie chcę, żeby przetwarzano moje dane


Jeśli nie jesteś naszym klientem i posiadamy Twoje dane to znaczy, że wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji marketingowych, zapisując się na szkolenie, biuletyn lub inną naszą akcję edukacyjną.

Zależy nam, żeby poznać Twoje preferencje i potrzeby i dostosować do nich naszą ofertę. Dlatego będziemy kontaktować się z Tobą w sposób na jaki się zgodziłeś (mailem, telefonem, sms).

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego będziemy Cię informować tylko o tych sprawach, które wg naszej najlepszej wiedzy mogą Cię zainteresować. Tak samo jak Ty nie lubimy SPAMu i nachalnych sprzedawców. Jesteśmy przekonani, że warto pozostać z nami w kontakcie.

Jeśli jednak uznasz, że nie życzysz sobie kontaktu z naszej strony proszę poinformuj nas o tym mailem (makler@bossa.pl) , telefonicznie (801 104 104) lub osobiście, w którejś z naszych placówek.


Komu przekazujemy Twoje dane?


Nie przekazujemy Twoich danych nikomu bez Twojej zgody. Jeżeli wyrazisz stosowną zgodę Twoje dane mogą zostać przekazane do Banku Ochrony Środowiska.


Jakie masz jeszcze prawa?


Szanujemy Twoje prawa, to Ty decydujesz o swoich danych osobowych.
Poza już wymienionymi, masz prawo dostępu do swoich danych i uzyskania ich kopii, poprawiania swoich danych, przeniesienia danych.


Profilowanie


Jesteś Klientem? Twoje dane używamy do ustalenia Twojej grupy docelowej nabywców. Robimy to ze względu na wymogi prawne.

Dodatkowo zbieramy informacje o odwiedzanych przez Ciebie naszych stronach i przetwarzamy je (w tym w formie profilowania), aby m.in.:

  • dopasować treść i układ stron do Twoich zainteresowań (np. moja.nova.bossa.pl)
  • proponować Ci usługi lepiej dopasowane do Twoich potrzeb,
  • dokonywać analiz, które pozwolą nam udoskonalać nasze strony i usługi,
  • informować Cię tylko o ofertach, które odpowiadają Twoim potrzebom,
  • tworzyć modele użytkowników korzystających z naszych stron i usług. 


Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych?


Możesz się z nami skontaktować wysyłając e-mail na: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek. Możesz skontaktować się także z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Inspektorem ochrony danych osobowych jest Paweł Nowak.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.


Polityki prywatności w DM BOŚ: